טיפולים אסתטיים מתקדמים עם תוצאות אמיתיות!

עם מימי ריף

טיפולים משוכללים נוספים מבית מימי ריף

טיפולים אסתטיים מתקדמים עם תוצאות אמיתיות!

מימי ריף היא אומנית אסתטיקה אישית מתקדמת. דרמטרפיסטית מוסמכת, קוסמטיקאית מוערכת ושם דבר עם מוניטין מרהיב בטיפולים אסתטיים חדישים ומשוכללים והפעלת מכשור אסתטי מתקדם – אשת מקצוע שאפילו רופאים באים להתייעץ איתה ולקבל ממנה הכשרות על מכשור אסתטי-רפואי. לצד תחומי הטיפול שכבר סקרנו כאן באתר, מימי מציעה עוד מגוון טיפולים אסתטיים מעולים המתבססים על טכנולוגיות פורצות דרך, טיפולים לא פולשניים המספקים תוצאות אמיתיות ומשמעותיות.

הצרת היקפים ללא ניתוח – הקפאת והקטנת תאי שומן

טיפול הצרת היקפים ללא ניתוח, נקרא גם שאיבת שומן ללא ניתוח. תוך שימוש במכשור אסתטי מתקדם הנקרא CLATUU, מימי ריף משיגה תוצאות נהדרות ולא פולשניות של הצרת היקפים ועיצוב וחיטוב הגוף, דרך תהליך של הקפאת תאי השומן במיקומים רלוונטיים, מה שגורם להרס תאי השומן ופינוי טבעי שלהם החוצה מהגוף. 

המכשור האסתטי מוריד את הטמפרטורה של רקמת השומן באזור המטופל לרמה של C°-9. לאחר זמן מסוים של הטיפול, נוצר בגוף תהליך טבעי לחלוטין של הרס תאי השומן, אשר בהמשך מתנקזים החוצה מהגוף דרך המערכת הלימפתית. התהליך עצמו לוקח  בין חודש ל-3 חודשים, כאשר לאחר כשלושה חודשים חוזרים על הטיפול להמשך התהליך ושיפור התוצאות. טיפול הצרת היקפים דרך הקפאת תאי שומן הינו בטוח לגמרי, נטול כאבים וסיכונים ובאמת מייצר שינוי אסתטי משמעותי.

טיפולי LPG – ניקוז לימפתי מקיף למיצוק ואלסטיות לש העור והעלמת צלוליט

טיפול יעיל ומיוחד המבוסס על טכנולוגיה צרפתית ותיקה ובהחלט מוכחת בתחום האסתטיקה המתקדמת והלא פולשנית. הטכנולוגיה מתבססת על יישום של עיסוי לימפתי עמוק ואיכותי מאוד, כדי לעזור לגוף בתהליכים טבעיים של ניקוי שומן עודף וחידוש רקמות. 

טיפולי LPG משמשים ומספקים תוצאות איכותיות למיצוק העור, שיפור האלסטיות של העור, "המסת" אזורי צלוליט ושיפור מרקם ומראה העור, שיקום העור לאחר ניתוחים וכיוצא באלו. זמן הטיפול קצר יחסית והלכה למעשה זהו טיפול טבעי ובריא לחלוטין אשר פשוט ממריץ ומשדרג פעולה טבעית של הגוף. מימי אומרת שטיפול LPG הוא בהחלט הנעים ביותר בתחום הטיפולים האסתטיים והקוסמטיים.

טיפול אולטרא-פורמר – הידוק, מיצוק ומתיחת העור

טיפול UltraFormer מתבסס על טכנולוגיית אולטרה-סאונד ממוקד וייעודי לתחום האסתטיקה. הטיפול כולל שימוש בתדרי אולטרה-סאונד מותאמים אישית להשגת עומק מיקוד אידיאלי לתכנית הטיפול הספציפית עבורך. האולטרה-סאונד הממוקד יוצר למעשה פציעה מבוקרת של העור והרקמה ונקודות חום – באופן שאינו מכאיב כמובן! 

הטיפול מאפשר התמקדות אפקטיבית בכל שכבות העור ואף הגעה עמוקה יותר לרקמות שומן עמוקות מתחת העור, כאשר מהות הטיפול משיגה אפקט ממשי של מיצוק העור, מתיחתו והרמה של עור נפול, זאת יחד עם המרצת תהליכי חידוש והבראה טבעיים של העור עצמו. ההליך כולל לרוב לפחות 2 מפגשי טיפול, עם הפסקה של כשלושה חודשים ביניהם וניתן מיד לאחר הטיפול לחזור לשגרת היום הרגילה.

הסרת צלקות, חטטי אקנה ונגעים

טיפולי לייזר מקצועיים המתמקדים בהשגת תוצאות אופטימאליות בהסרת והעלמת צלקות, טיפול בחטטים וצלקות אקנה חמורות והעלמת סימני מתיחה, כאשר נעשה שימוש בשני סוגים עיקריים של מכשור לייזר אסתטי מתקדם, בהתאמה אישית מלאה למצב העור והתוצאות הנדרשות. לטיפולים אלו, מימי ריף עושה שימוש במכשור הלייזר המוביל בעולם, מבית חברת קנדלה הנחשבת, בדגש על מכשירי ה-Vbeam או מכשיר לייזר Co2. 

באמצעות יישום מדויק ומושכל של קרני לייזר מיוחדות על האזורים הפגועים והמטופלים, מימי ריף משיגה תוצאות אסתטיות מרהיבות ואופטימאליות במקרים של צלקות לאחר ניתוחים, צלקות אקנה, צלקות קלואיד וכמו כן בכל הרמות של סימני המתיחה. לרוב נדרשים לפחות 5 טיפולי לייזר ולעיתים אף יותר מכך. 

בנוסף, אם יש צורך טיפולי-קליני, מימי משלבת בטיפולים אלו (כמו גם בטיפולים אסתטיים אחרים) גם הליכי פילינג מדויקים, טיפול מיקרו-נידלינג עם דרמרולר וגם שילוב של הזרקות חומצה היאלורונית (ע"י רופא) ושימוש בתכשירים קוסמטיים מעולים.

חידוש והצערת העור – מימי מחזירה את הזמן אחורה!

מימי ריף, בתור מומחית מובילה באסתטיקה אישית מתקדמת ולא פולשנית, מציעה למטופלות בקליניקה שלה טיפול חדשני וסופר יעיל לחידוש והצערת העור, טיפול שממש מחזיר את הזמן אחורה ללא ניתוח ואפילו ללא זמני החלמה משמעותיים. 

דרך עבודה מדויקת עם מכשור אסתטי חדיש ומתקדם, בעיקר לייזרים אסתטיים משוכללים מבית חברת Candela, מימי גורמת לך להיראות ולהרגיש צעירה יותר ולהפוך לגרסה הכי יפה של עצמך, עם עור חדש, בריא ורענן. טיפולי חידוש והצערת העור הללו רלוונטיים למשל להליכים כגון: פילינג מלא או נקודתי לאזור פנים מסוים, מיצוק העור, הצערת רקמת העור, טיפול בנמשים, העלמת קמטים וקמטוטים – עם אפשרות טיפול למגוון סוגי וגווני עור. 

בטיפולי הצערת העור, מימי עושה שימוש במכשירים כגון ה-PicoWay המהפכני ובמכשירי לייזר אסתטיים כמו GMP, Vbeam או לייזר Co2.

טיפולי פלזמה – הסרת והעלמת צלקות וקמטים

שיטת טיפול נוספת, חדשנית ויעילה מאוד בהעלמת צלקות וקמטים שונים, מאזורי הפנים ויתר אזורי הגוף, היא שיטת טיפולי הפלזמה. טכניקה חדשנית המתבססת על מדע מורכב ומתקדם ואשר משיגה תוצאות נפלאות עם מינימום סיכון או אי נוחות עבורך כמטופלת. טיפול פלזמה אסתטי רלוונטי למשל למקרים כגון הסרת נגעים, העלמת צלקות, חטטים ונגעים למיניהם, מתיחה והעלמת קמטים וקמטוטים בפנים, העלמת סימני מתיחה וכיוצא באלו.

הסרת קעקועים

אם כבר נמאס לך מקעקוע שעשית לפני שנים רבות, היום בהחלט אפשר להסיר אותו ולקבל תוצאות מעולות, נקיות, אסתטיות ובטוחות. באמצעות שימוש במכשיר ה- PicoWay מבית קנדלה, מכשיר אסתטי-רפואי משוכלל העובד מ"בפנים החוצה" ולאורך סדרה של כ-10 טיפולים, מימי מעלימה את הקעקוע הישן ומתקבל עור נקי, באופן מוחלט או כמעט מוחלט. הטיפול מתאים לקעקועים קטנים וגדולים ולכל אזור בגוף. תוצאות מובילות וביצוע מקצועי ללא פשרות!

קבעי פגישת אבחון ובואי נצא לדרך חדשה באסתטיקה אישית מתקדמת ולא פולשנית

הטיפולים האסתטיים המתקדמים והמותאמים אישית של מימי ריף מבוצעים באזור המרכז, בקליניקות של מימי עצמה ברמת אביב ורמת החייל וכמו כן במרפאות של רופאים אסתטיים מובילים, בהתאם לצורך, למכשור הנדרש ולמאפיינים האישיים שלך שייבדקו ויאובחנו בפגישת אבחון מקדימה ומחייבת.

השאירי פרטים או צרי קשר, תאמי תור אבחון ראשוני ואת בדרך הבטוחה למראה חדש, צעיר, רענן ומשודרג עם הטיפולים הכי מתקדמים ויעילים בתחום.