הסרת שיער בלייזר

עם מימי ריף

אומנית אסתטיקה – מחברת בין טכנולוגיה ליופי

תקן הזהב בהסרת שיער בלייזר – תוצאות חדות וחלקות עם מימי ריף

רוצים לפתוח דף חלק ולהסיר בצורה יעילה, ארוכת טווח ולא כואבת שיער גוף או פנים? מחפשים את הטיפול  האולטימטיבי של הסרת שיער בלייזר?

ברוכים הבאים לקליניקה של מימי ריף, דרמטרפיסטית מוסמכת ומומחית בעלת שם בטיפולים אסתטיים וקוסמטיים מתקדמים וחדשניים, עם מעל 20  שנות ניסיון, ידע יחיד במינו במכשור אסתטי משוכלל ויחס אישי-הוליסטי לאסתטיקה אישית. 

עם מימי ריף אתם נהנים מטיפולי הסרת שיער על בסיס הטכנולוגיה הכי מתקדמת ומוכחת בתחום, עם הביצועים האמינים והעקביים ביותר והתוצאות הטובות ביותר, בכל אזור טיפול בו יש להסיר שיער לצמיתות. מימי ריף עושה שימוש במכשיר ה-GMP המתקדם ופורץ הדרך מבית ענקית המכשור האסתטי סינרון-קנדלה, מכשיר הסרת שיער בלייזר המספק תוצאות מהממות וחסרות תחרות, עם בטיחות מעולה ובאופן נוח לחלוטין עבור המטופלים.

אודות הסרת שיער בלייזר עם מכשיר ה-GMP

באופן כללי, הסרת שיער עם לייזר עובדת כך שמיישמים על האזור המטופל קרן לייזר ממוקדת וחזקה, בתדר ספציפי וייעודי למטרת הסרת השיער. הלייזר נספג בעור והופך לאנרגיית חום. אותו חום מועבר לתאים שבהם אנו מתמקדים, תאי זקיקי השערה, בעוד שהרקמה ההיקפית נותרת ללא השפעה. כך הלייזר הורס את זקיקי השערה, מה שגם מסיר את השיער הקיים וגם מונע את צמיחתו של שיער חדש באזור שטופל.

הפטנט של חברת קנדלה במכשיר ה-GMP להסרת שיער כולל, בין היתר, פתרון קירור דינמי וייחודי, אשר מבטיח כי הטיפולים נוחים, בטוחים ויעילים יותר לעומת אלטרנטיבות במכשירי הסרת שיער. 

מכשיר ה-GMP (Gentle Pro Max) מבית Candela הוא מכשיר פרימיום להסרת שיער בלייזר, מאושר FDA ואשר נחשב לתקן הזהב בתחום הסרות השיער. המערכת מייצרת שני אורכי גל של הלייזר, כך שבטיפול נעשה שימוש בשני "סוגים" של לייזר ומתקבלות תוצאות אופטימאליות ומשופרות, עבור כל סוגי העור. לצד טיפולי הסרת שיער בלייזר, מכשיר ה-GMP מספק ביצועים מעולים גם עבור טיפולים אסתטיים נוספים, כך שניתן לשלב ולקבל תוצאה אסתטית חלומית ולגמרי מותאמת אישית עבורך. 

הטכנולוגיה של קנדלה מספקת סטנדרטים חדשים ומשופרים בטיפולי הסרת שיער, גם ביעילות וגם בטיפולים ללא כאב כלל! לא מדובר כאן על טיפולי IPL שבהחלט עשויים לכאוב אלא על טכנולוגיה טיפולית שונה ופורצת דרך.

מכשיר ה-GMP ומימי ריף – שילוב שהוא פשוט מוש!

מכשיר ה-GMP מיישם את מיטב הטכנולוגיות הרפואיות והאסתטיות במכשיר מדהים אחד המספק תוצאות מעולות וייחודיות בטיפולי הסרת שיער בלייזר. מימי ריף נחשבת למובילה ולמומחית בעלת שם ומוניטין מוכח בעבודה עם מכשיר זה ועם עוד שלל טכנולוגיות אסתטיות מתקדמות – כולל הכשרת רופאים לעבודה עם המכשור וייעוץ לקוסמטיקאיות – כך שאתם מקבלים את הטוב ביותר בשירות, במקצועיות וכמובן בתוצאות. לגמרי מוש…

מדוע לבחור להסיר שיער אצל מימי ריף?

צרו קשר היום לקביעת פגישת אבחון וייעוץ ואתם בדרך הבטוחה ליהנות מתוצאות חסרות תחרות ומשירות מקצועי ואדיב. טיפולי הסרת שיער בלייזר בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום, רק אצל מימי ריף!