העלמת ורידים ונימים

שיא הטכנולוגיה עם מימי ריף

טיפולים משוכללים ואפקטיביים לבעיות אסתטיקה של כלי הדם

העלמת ורידים ונימים – טיפולים מתקדמים שבאמת עובדים!

סובלת מוורידים או נימים בולטים ולא אסתטיים ברגליים, בידיים, באזור הפנים או בכל מיקום אחר בגוף? מרגישה לא בנוח ללבוש בגד ים או בגדים קצרים?

מימי ריף, דרמטרפיסטית מוסמכת ומומחית לטכנולוגיות אסתטיות מתקדמות, מציעה לך פתרונות איכותיים, מותאמים אישית ולא פולשניים להעלמת ורידים ונימים, עם תוצאות אמיתיות. טיפול שהוא שיא החדשנות באסתטיקה אישית.

סוגי טיפולי ורידים ונימים עם מימי ריף

היפרדי לשלום מכתמי הוורידים והנימים שאת סובלת מהם וקבלי בברכה עור רענן, בריא וצעיר יותר, עם טיפול המותאם אישית עבורך ומתבסס על חדשנות אמיתית באסתטיקה-רפואית. טיפולי לייזר להעלמת ורידים ונימים, בכל חלקי הגוף והפנים, במקצועיות חסרת פשרות ותחת פיקוח רפואי צמוד המוודא שאת מקבלת רק את הטיפול המתאים והטוב ביותר עבורך.

מימי ריף וצוותה המיומן מבצעים מגוון טיפולים אסתטיים בהקשר לוורידים ונימים, לנשים וגברים, בין היתר על בסיס מכשור אסתטי-רפואי המנצל את היכולות של לייזרים ממוקדים ואנרגית חום כדי למוסס ולהעלים כתמי ורידים ונימים – למשל מכשיר ה-Vbeam המהפכני מבית סינרון-קנדלה, מכשירי לייזר IPL או GMP ובהתאם לצורך גם מכשור ייעודי לצריבת נימי דם.

באמצעות שימוש בטכנולוגיה האסתטית החדישה והמובילה ביותר בתחום, מימי ריף יכולה לטפל במגוון הגדול ביותר של בעיות אסתטיות הקשורות לוורידים ונימים:

  • הסרה והעלמה של כתמי נימים או וורידים בולטים ברגליים, טיפול מלא או נקודתי.
  • טיפולי הסרת אזורי נימים בולטים בידיים והזרועות.
  • הסרת נגעים, וורידים ונימים בפנים.
  • טיפולים אסתטיים למצבי קופרוז, רוזציאה (אדמומיות כרונית של העור), המנגיומה – מענה מקיף ומרשים לבעיות אסתטיות של נימים או ורידים. 

כבר אחרי טיפול בודד תוכלי לראות תוצאות משמעותיות וברורות, כאשר לרוב יידרשו כמה סבבי טיפול להשלמת התהליך וקבלת מראה העור המושלם והנקי שאת מחפשת, עם קצת טיפול של אחת ל-4-6 שבועות. שימי לב שיש יתרון לביצוע של טיפולי ורידים ונימים במהלך החורף, כאשר האזור המטופל יכול שלא להיות חשוף לשמש וההחלמה תהיה קלה ויעילה יותר – כך גם גופך יהיה מוכן לגמרי לעונת הקיץ החמה. 

בטיחות מעל הכל!

מכיוון שמדובר על טיפולים הנוגעים לכלי הדם, ישנו דגש אפילו רב יותר מהרגיל על נושא הבטיחות. לכן, במסגרת הליך אבחון מותאם אישי ולפני תחילת כל תהליך טיפולי-אסתטי, מימי ריף שולחת את המטופלות והמטופלים שלה לייעוץ רפואי וביצוע בדיקת אולטרה-סאונד של כלי הדם, כדי לוודא שלא מדובר על מצב חמור יותר של דליות המצריך כבר מעורבות טיפולית של רופא ולא רק טיפול אסתטי. 

כמו כן, לצד הידע המקצועי העשיר והאדיר של מימי ריף עצמה והעובדה שהיא מכשירה רופאים לשימוש במכשור אסתטי חדשני ומתקדם, חלק מהטיפולים האסתטיים מבוצעים בקליניקות של רופאים אסתטיים מוסמכים, כדי לזכות לפיקוח רפואי צמוד ונדרש ולהשתמש במכשור רפואי נוסף לקבלת תוצאות אופטימאליות. 

יתרונות טיפולי כלי הדם עם מימי ריף

מימי ריף, בקליניקות שלה ובקליניקות של רופאי עור ורופאים אסתטיים מובילים, מטפלת כאמור עם המכשור הטכנולוגי הכי מתקדם, חדשני ופורץ דרך בתחומי האסתטיקה הלא פולשנית, עם תוצאות מהממות בטיפולי העלמת ורידים ונימים ו"כתמים" למיניהם שמקורם בכלי דם תת-עוריים. היתרונות והחוזקות של הטיפולים האסתטיים והקוסמטיים של מימי ריף בהקשר לאסתטיקת העור וכלי הדם הם:

תמונות לפני ואחרי

תראי את ההבדל!

בתחום האסתטיקה, מילים לא מספיקות וצריך לראות כדי להאמין! אז בדיוק בשביל זה הכנו לך גלריית צילומי לפני ואחרי, כדי שאפשר יהיה להתרשם מהתוצאות המעולות והקליניות של הטיפולים הטכנולוגיים המתקדמים להעלמת ורידים ונימים, מהפנים והגוף, מבית היוצר הנפלא של מימי ריף.