העלמת פיגמנטציה עם שיא הטכנולוגיה

עם מימי ריף

טיפולי פיגמנטציה מתקדמים

העלמת כתמי פיגמנטציה, בפנים ובגוף, עם תוצאות מעולות

תופעת הפיגמנטציה מתבטאת בהופעת שינויים מקומיים בגוון הטבעי של העור, בעיקר בפנים, הידיים ופלג הגוף העליון. פיגמנטציה פוגעת באיכות ובריאות העור אך בעיקר מהווה תופעה אסתטית המפריעה להמוני נשים וגברים הסובלים ממנה. 

היום, טכנולוגיות אסתטיות מתקדמות וחדישות מספקות תוצאות איכותיות ביותר של הסרת והעלמת כתמי פיגמנטציה והחזרת העור למצב יותר בריא, צעיר ואחיד בגוון. מימי ריף, דרמטרפיסטית מובילה ומנוסה, עובדת עם מיטב המכשור האסתטי ועם הטכנולוגיות הכי טובות ומוכחות בתחום ומציעה לך טיפולים מותאמים אישית להסרת כתמי פיגמנטציה – עם תוצאות אמיתיות וברורות!

במקום לסבול מכתמי פיגמנטציה ולהתעסק המון בהסתרה שלהם לפני כל יציאה מהבית, בואי לסדרת טיפולים מתקדמים אצל מימי ריף ובמהירות העור שלך ייראה וירגיש חדש, בריא וצעיר בכמה שנים!

המקור לתופעת הפיגמנטציה בעור

פיגמנטציה היא אחת הבעיות השכיחות ביותר בתחום האסתטיקה האישית והקוסמטיקה בישראל, עם המון נשים וגברים הסובלים מהופעת הכתמים. כדי לטפל בצורה מדויקת, יעילה ואופטימאלית בתופעה, חשוב מאוד לאבחן אותה כמו שצריך – משהו שמימי ריף מקפידה עליו ללא פשרות בכל טיפול אסתטי וקוסמטי שהיא מבצעת, כדי שאת תקבלי רק את התוצאות הטובות ביותר! 

הגורמים להתפתחות כתמי פיגמנטציה הם: 

  • חשיפה מוגברת לשמש, כאשר נוצרים "כתמי שמש" על פני השטח של העור. 
  • כתמי פיגמנטציה המתפתחים עם הגיל, כתוצאה משחיקה ועייפות של רקמות העור.
  • מקור הורמונלי – למשל כתמי מלאזמה (Melasma).
  • נטילת תרופות מסוימות המעודדות פגיעה בעור והיווצרות כתמים.
  • פגיעה ברקמת העור, עודף סטרס נפשי, שנים של עישון, תזונה לקויה וכדומה. 

מה קורה בפועל? תסמיני פיגמנטציה

בעיות פיגמנטציה בעור מופיעות בעיקר באזור הפנים – שם הן גם הכי מפריעות מבחינה אסתטית – אך קיימות גם באזורים אחרים בגוף. התסמין העיקרי הוא כאמור שינוי בגוון העור והופעת כתמים כהים או בהירים יותר. שני המצבים של בעיות פיגמנטציה הם:

  • היפופיגמנטציה: חסר בפיגמנט המלנין, כתמים בהירים.
  • היפרפיגמנטציה: עודף פיגמנט, הופעת כתמים כהים, נמשים וכתמים הנראים לעיתים כמו כוויות. 

החדשות הטובות – בהחלט יש מה לעשות

טיפולי פיגמנטציה מתקדמים עם מימי ריף

לאחר ביקור אבחון והיכרות אצל מימי ריף, תוכלי לדעת בדיוק מה מקור בעיית הפיגמנטציה שלך ומהן דרכי הטיפול האידיאליות והמתקדמות שמימי מציעה לך, הכל על בסיס הטכנולוגיות הכי משוכללות וחדישות בתחום. מדעי האסתטיקה התקדמו מאוד והחדשות הטובות הן שבהחלט יש מה לעשות וניתן להשיג תוצאות מרשימות, כולל העלמה מוחלטת של כתמי פיגמנטציה והחזרת העור למצב בריא, נקי וצעיר. 

נדגיש כי אצל מימי ריף, מומחית מובילה ומוערכת באסתטיקה מתקדמת ורפואית בלתי פולשנית, מוצעים ומבוצעים אך ורק טיפולים שנמצאו כיעילים ביותר עבור כל בעיה ספציפית ורלוונטית, יחד עם בטיחות חסרת פשרות והשגת תוצאות אמיתיות הנשארות לאורך זמן.

דרכי טיפול בפיגמנטציה

במסגרת הגישה ההוליסטית והרב-תחומית לאסתטיקה של מימי ריף, לא אחת תוצע תכנית טיפולית הכוללת כמה סוגי טיפולים, כדי למקסם את התהליך ולשפר את התוצאות. יש לשים לב כי העלמת כתמי פיגמנטציה לוקחת זמן, מצריכה לרוב כמה טיפולים וכן התמדה בטיפול כדי לייעל ולשמר תוצאות. 

נדגיש כי אצל מימי ריף, מומחית מובילה ומוערכת באסתטיקה מתקדמת ורפואית בלתי פולשנית, מוצעים ומבוצעים אך ורק טיפולים שנמצאו כיעילים ביותר עבור כל בעיה ספציפית ורלוונטית, יחד עם בטיחות חסרת פשרות והשגת תוצאות אמיתיות הנשארות לאורך זמן.

רק לאחר פגישת אבחון מעמיקה ומקצועית ע"י רופא או קוסמטיקאית רפואית מוסמכת נוכל להחליט מה הכי מתאים לך ומה יעבוד על העור שלך בצורה אופטימאלית. אז מהרי לקבוע תור אבחון אצל מימי ריף ואת בדרך הבטוחה להעלמת כתמי פיגמנטציה.